Aktobe Qurylys Montaj Koleji

  • Құрметті талапкерлер! Гранттар байқауының нәтижелері 25- тамыз!
  • Колледж жетістіктері

    Оқытушылар мен білім алушылардың жетістіктері

    26 қараша айы 2019 жылы ҚР Тұңғыш Президенті күніне және жастар жылына орай  «Жастар-жаңашылдық жаршысы» тақырыбында дәстүрлі «Art masters-2019» шығармашылық бағыттағы  облыстық  байқаудан  «Дизайн интерьері»   3160 тобының білім алушылары- Жанбулатова Жибек, Зейнеш Гауһар, Кабибулин Кадырхан, Салимбаева Салима , Кривцанова Татьяна  жетекшісі: Примакова Дарья Андреевна, Жанахметов Жанулан Жеткізгенович -І дәрежелі диплом;

    «Сәулет»   4161 тобының білім алушы- Турғалиев Әділет, 4051 тобының білім алушы-Нұрханқызы Алмажан,  4151 тобының білім алушы- Калыбаева Карина,   3051тобының білім алушылары- Өтебаева Ақалтын , Ақылбеков Диас  жетекшісі: Жанахметов Ж.Ж , Кукиева Шолпан Куандыковна -ІІ дәрежелі диплом;

    «Графикалық дизайн» 3151 тобының білім алушы-Манченко Валентина жетекшісі: Курманова М.Е.- ІІ дәрежелі диплом;

     «Киім дизайны»  2051 б тобының білім алушы-Каирова Дания , Бекетова Анеля, Ермекбаева Дана , 2161 тобының білім алушы -Аткиева Дания, Хозуева Раяна.         Жетекшісі: Сактапова Индира Данбаевна , Урымбаева  Кызгалдак – ІІІ дәрежелі диплом ;

    «Графикалық дизайн»  3160 тобының білім алушы- Макашева Тамирис жетекшісі: Дуйсегалиева Сағыныш Бекарыстановна.- ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.

    2019 жылы жастар жылы және Ақтөбе қаласының 150 жылдығына орай қаламыздың жастары арасында ұйымдастырылған «Өз қолымен жасалған ең үздік макет-2019» атты қалалық байқауынан жетекшісі: Жанахметов Жанулан Жеткизгенович, 3051 тобының білім алушысы-Өтебаева Ақалтын белсенді қатысқаны үшін марапатталды.

    Желтоқсан айында Ақтөбе облыстық ғылыми-тәжірибелік орталығының ұйымдастыруымен информатика пәні мұғалімдер арасында Каналина Жазира Кыдыраловна облыстық пәндік олимпиададан  І дәрежелі диплом;

    «Алғашқы әскери дайындық» пәні мұғалімдері арасында Турлыбаев Мирасбек Нуралканович- ІІ дәрежелі диплом;

    «Химия» пәні мұғалімдері арасында Сайжанова  Гульмира Доскалиевна – ІІ дәрежелі диплом;

    «Биология» пәні мұғалімдері арасында Төлеуова Гүлжазира Төлеуқызы- ІІ дәрежелі диплом;

    «Дене тәрбиесі» пәні мұғалімдері арасында Алмаганбетова Жеңісгүл Ақтөреқызы- ІІІ дәрежелі диплом;

    «Ағылшын тілі» пәні мұғалімдері арасында Джумагалиева Дина Амандыковна- ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.

    «Қазақ тілі мен әдебиет» пәні мұғалімдері арасында Абилкаирова Куляш Каратаевна, Серікова Нұргүл Таңжарбайқызы, «информатика» пән мұғалімі Маханов Данияр Нұрханұлы белсене қатысқандары үшін сертификатпен марапатталды.

              Сыбайлас жемқорлыққа жол жоқ атты байқаудан Махашева Нүргүл Сериевна   алғыс хатпен марапатталды.               Елбасымыздың «Рухани жаңғыру» бағдарламасына  орай АОО-ЖОО студенттері арасында ұйымдастырылған 6-қалалық «жырлайды жүрек» атты қазақтың көрнекті ақыны, ҚР Мемлекеттік сыйлығының лауреаты М.Мақатаевтың өлендерін жатқа оқу байқауынан 1015 б тобының білім алушы- Жұмабек Ислам. Жетекшісі:Серикова Нұргул Таңжарбайқызы- Алғыс хатпен марапатталды.

    Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының білім алушылары арасында өткен ХХ облыстық Спартакиадасының бағдараламысындағы шаңғы жарысына  білім алушыларын нәтижелі дайындау 2021 б тобының білім алушы-  Аманбаева Ару. жетекшісі Алмаганбетова Жеңісгүл Ақтөреқызы- І дәрежелі дипломмен марапатталды.

    Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының білім алушылары арасында өткен ХХ облыстық Спартакиадасының бағдараламысындағы шаңғы жарысына  білім алушыларын нәтижелі дайындау 2021 б тобының білім алушы-  Аманбаева Ару. жетекшісі Алмаганбетова Жеңісгүл Ақтөреқызы- І дәрежелі дипломмен марапатталды.